19.4 C
Brno
Pátek, 21 června, 2024
- Reklama -časopis
DomůReportážePo porodu předvedla dokonalou figuru: Tereza vypadá pár měsíců po narození dcerky...

Po porodu předvedla dokonalou figuru: Tereza vypadá pár měsíců po narození dcerky neskutečně

Nádherná modelka, snoubenka oblíbeného herce Marka Masopustu, vypadá neskutečně. Jen pár měsíců poté, co se stala mámou má opět křivky bohyně. Jak to tato žena dělá?

Aktivní životní styl přináší spoustu benefitů
Sympatická a krásná Tereza Bizíková se teprve před nedávnem stala mámou, ale na letní dovolené ve Španělsku, předvedla naprosto bezvadnou figuru. Odkdy má dcerku úplně září a určitě její mateřství jen přidalo na atraktivitě.

Čtěte také: Dara Rolins září na všechny strany: Zamilovanost až po uši ji omladila za několik let

Známá kráska za každých okolností vypadala skvěle a vidět, že se o své tělo poctivě starala. Není však v tomto směru vůbec prvoplánová, ale vždy byla velmi akční a aktivní. A vlastně se to nezměnilo ani po narození dcerky.

Z malé Olívie se postupně stává skvělá parťačka as rodiči už kromě dovolené ve Španělsku absolvovala i první větší túru v Tatrách.

Marek a Teraza rádi cestují, poznávají nová místa a své dcerce chtějí ukázat svět. No a zřejmě akční a aktivní povaha známé krásce pomáhá k tomu, že vypadá skvěle.

preparation of a family breakfast. mother and child son cut bread and eat cookies with milk in morning

Nepřehlédněte: Moderátorka Lenka Raimanová léto zbožňuje: Se svými třemi chlapy si užila akční dovolenou

Je neustále v pohybu, věnuje se malé a přitom je aktivní v modelingu, ve kterém je mimořádně úspěšná. Právě spojení spokojeného, ​​šťastného, ​​harmonického bytí, s aktivním životním stylem je podle nás receptem jak vypadat perfektně!

Tereza Bíziková vypadá pár měsíců po narození dcerky neskutečně

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek