19.4 C
Brno
Čtvrtek, 20 června, 2024
- Reklama -časopis
DomůReportážeŽeny narozené v těchto měsících se řadí mezi chorobné lhářky: Chovají se...

Ženy narozené v těchto měsících se řadí mezi chorobné lhářky: Chovají se tak ve vztazích, ale i profesním životě

Mluvit pravdu v zásadních věcech, ale i maličkostech je pro ně problémem. Často nedokážou přijmout kritiku a chovají se tak nepřiměřeně v mnoha situacích. Které ženy se řadí mezi chorobné lhářky?


Potřebují svůj komfortní život a takové zavádění jim jej zajišťuje
V lásce jsou vášnivé, temperamentní a cílevědomé. Když jim někdo naznačí, že nemohou mít ve všem poslední a hlavní slovo, okamžitě se projeví. Jsou velmi dominantní, mnohdy se jejich partner při nich cítí tímpádem jako nedoceněný a zbytečný. To se projevuje potom i ve vzájemném souznění a poutě. Proto jim i dlouho trvá, než si k sobě najdou pravou lásku.

Navíc jejich negativním rysem je, že nedokážou mluvit pravdu. Pokud to jejich polovička odhalí, většinou i po krátké době zdupká. Lež je v jejich případě totiž opravdu v extrémní rovině. Vymýšlejí si, zavádějí iv maličkostech neříkají pravdu. Samozřejmě v zásadních věcech je to stejné.

Narodili se v měsících červenec, srpen, září. Jde Leva, Panny a zčásti i Raka narozeného ve druhé dekádě. Právě tyto ženy patří ve vztazích mezi mimořádně komplikované a říkat pravdu je jim opravdu cizí. Často se dokonce zamotají i do vlastních lží a samy si to velmi dobře uvědomují. No nedokážou s tím nějak pracovat.

Portrait of a confident young woman standing at the park. Beautiful female in casuals looking at camera.

Potřebují svůj komfortní a pohodlný život a takové zavádění jim jej v podstatě také zajišťuje. Mají velkou fantazii, takže není nic výjimečného a ke svým výmyslům i uvěří. Zbožňují, když jim někdo dává najevo jak je miluje, chválí, vyzdvihuje jejich přednosti a dá jim za pravdu. To ocení nejvíc.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek